Diskusní téma: Otevřený dopis řediteli Oddělení přepravní kontroly DP hl. m. Prahy

Datum 23.09.2014

Vložil Nikola Binderova

Titulek pokuta

Dobry den jmenuji se Nikola Ilyk Binderova.Pisu Vam ohledne pokuty ,kterou jsem dostala 18/9 2014.
Nastoupila jsem v Praze na Geologicke do tramvaje,chytla jsem se drzadla achtela jsem si sahnout do kabelky pro penezenk,ve ktere jsem mela jizdenku,tu jsem si chtela oznacit.Drive vsak nez jsem ji stihla vyndat si predemne stoupl p revizor :8368/864 (8G4)a chtel po mne oznacenou jizdenku,kterou ja jsem samozdrejme nemela cas oznacit.
Dle meho nazoruby mel mit kazdy cestujici ,alespon 10sec.po nastupu cas na vyndani jizdenky.
Ja jsem to nestihla,protoze pan revizor mi okamzite po svem nastupu stoupl do cesty. ( zadni cast tramvaje )Zacel vymahat muj OP.Pote co me muj muz branil,s tim ze jsem ani nemela cas jizdenku oznacit,uvedeny pan revizor rekl zavola PCR.
Nevidim duvod proc bych mela tuto pokutu platit,vzhledem k tomu,ze jsem radna obcanka CR,nikdy jsem s timto nemela zadny problem a jizdenku jsem zakoupenou ,ale byla jsem zastavena v oznaceni.
Zadam Vam timto ,aby jste me sprotili povinnosti platit tuto nesmyslnou pokutu.
Dekuji za pochopeni a take za odpoved
Ilyk Binderova

Zpět na diskuzi